STRONA GŁÓWNA · BYLI U NAS · KONTAKT Z NAMI · ARTYKUŁY · MUZEUM · HALA SPORTOWA · KORTY TENISOWE · TEATR - "CARPE DIEM" Lipiec 23 2014 13:53:40


Ostatnie Artykuły
WYWIAD Z MICHAŁEM BA...
TURNIEJ GWIAZD
W RAMIONACH ANIOŁA
"ŻEBY ŻYĆ" - CARPE DIEM
„DAR NIEPODLEG...
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 692
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: januszk
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail i kliknij Subskrypcja/Rezygnuję.Ilość subskrypcji: 101

750 lat Pyskowic zobacz :
WYDARZENIA


> ----- KLIKNIJ I POBIERZ KARTĘ ZAPISU ----- <

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera w Pyskowicach w soboty i niedziele w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będzie nieczynna.

FESTYN NA TRAUGUTTA
Okres wakacyjny sprzyja piknikom i festynom rodzinnym. W piątkowe popołudnie bawiliśmy się na placu przy ul. Traugutta. Atrakcji było wiele: darmowe dmuchańce, malowanie twarzy, gry i zabawy z nagrodami.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !
WYPRAWA NA BASEN
Kolejna wyprawa na basen z MOKiS-em ukończyła się powodzeniem. Wszyscy uczestnicy śmiali się, bawili korzystając z promieni słonecznych i ochładzając w basenie. Zapraszamy na kolejny wyjazd w dniu 23 lipca 2014 r.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !
NOWA WYSTAWA W MUZEUM
15 lipca o 17.oo w progi Muzeum miejskiego weszli Żołnierze z okresu I Wojny Światowej, stanowiąc żywą atrakcję wystawy, której autorem jest Władysław Macowicz. Autor zajął się oprawą merytoryczną ekspozycji o 100-nej rocznicy wybuchu I wojny światowej, a pyskowiccy pasjonaci historii:pan Norbert Kozioł i Roland Skubała zapewnili wiele atrakcji, prezentując rodzinne pamiątki i wiele cennych rekwizytów. oraz opowiadając historie swoich przodków biorących udział w I wojnie światowej jako mieszkańcy Peiskretscham. Zainteresowanie tym tematem przerosło oczekiwania organizatorów. Wystawę można zwiedzać do końca sierpnia br. w godzinach pracy Muzeum miejskiego.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !
NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

W piątkowy wieczór w galerii PODcień gościliśmy Kazimierę Drewniok z rybnickiej grupy plastycznej "Oblicze", która przedstawiła nam wystawę części swojej twórczości, poświęconą ginącej architekturze i obyczajom śląskim. Na wernisażu Autorka wystawy opowiadała o drewnianych kościółkach i przydrożnych kapliczkach, oraz obyczajach Górnego Śląska, które stara się, ocalić od zapomnienia, malując je na obrazach i upowszechniając za ich pomocą tradycje Górnego Śląska. Dodatkową atrakcją był występ wnuczki Pani Kazimiery, która zaśpiewała nam ballady śląskie akompaniując sobie na harfie. Ogólnie wystawa skłania do refleksji i stawia przed zwiedzającym pytanie. Zapraszamy do poznania owego pytania zwiedzając wystawę do końca lipca w godzinach pracy galerii.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NA BASEN Z MOKiSEM

Pogoda nam sprzyja więc zapraszamy wszystkie dzieci na wakacyjne, środowe wyjazdy na basen. Zobaczcie jak bawiliśmy się ostatnio i przyłączcie się do nas.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

WEEKEND ZE STOWARZYSZENIEM "LUDZIE MIASTA"

Stowarzyszenie Ludzie Miasta przygotowało w miniony weekend dwie atrakcje: w piątek w Starym Parku zorganizowaliśmy kino letnie, a w sobotni poranek zaprosiliśmy na kolejną już Wyprzedaż Garażową. To nie koniec atrakcji które dla Was przygotowaliśmy. Szczegóły na naszej stronie i na fb- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

FESTYN PARAFIALNY

5 i 6 lipca mieszkańcy Pyskowic bawili się na festynie w dzielnicy południowej. Festyn ten co roku przyciąga wielu gości, pyskowiczan i nie tylko, a to za sprawą: wspaniałej oprawy muzycznej, gwiazdom występującym na scenie, miłej i przyjaznej atmosferze oraz pewnej pogody.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

XXIX DNI PYSKOWIC I XXV DNI RODZINY

29 czerwca 2014 r. - Trzeci dzień pyskowickiego święta był bardzo rodzinny. Zaczęliśmy od najmłodszych, którzy wygrali w konkursie wokalnym "Piosenki Radosne", potem na scenie zaprezentowały się sekcje taneczne Amatorskiego Ruchu Artystycznego oraz schola dziecięca i młodzieżowa prowadzone przez s. Barbarę Mroziak. Wspaniały koncert dał Chór Gospel Przebudzenia, a niedzielne występy zakończyła podróż autostopem z piosenkami Karin Stanek.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !


28 czerwca 2014 r. deszcze i burze Pyskowicom nie straszne!! Plac dożynkowy w sobotni wieczór wypełnił się wspaniałą publicznością, która szalała przy muzyce Veny Valley, zespołu Jamal i Happysad. To nie koniec obchodów, przed nami jeszcze bardzo rodzinna niedziela. Zapraszamy.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !


27 czerwca 2014 r. Burmistrz Miasta Pyskowice - Wacław Kęska - przekazał klucz do bram miasta pyskowickim przedszkolakom. Tym samym w najbliższy weekend, władzę w naszym mieście sprawują najmłodsi. Dzieciaki niech rządzą, a wszystkich zapraszamy w sobotę i w niedzielę na plac dożynkowy do świętowania razem z nami. Serdecznie zapraszamy.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

Strona 1 z 103 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
SEKCJE MOKIS
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
MEDIA O NAS
PLAN PRACY 2014
BYLI U NAS
KONTAKT Z NAMI
DZISIEJSZE WYDARZENIA
ARTYKUŁY
PARTNERZY MEDIALNI
LEGENDY PYSKOWICE 07
LEGENDY PYSKOWICE 08
LEGENDY PYSKOWICE 09
LEGENDY PYSKOWICE 10
LEGENDY PYSKOWICE 11
LEGENDY PYSKOWICE 12
DYBUK 2007
DYBUK 2008
TEATR - "CARPE DIEM"
TEATR TAŃCA -"ALACARTE"
KOLONIE Z MOKiS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Dzisiaj:
- Wakacyjne Środy z MOKiS-em

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

KONTAKT Z MOKiS

KULTURA
tel./fax 32 233-25-34
tel./fax 32 333-03-48


E-MAIL NAPISZ DO NAS

SPORT
tel. 32 333-20-95

E-MAIL NAPISZ DO NAS

RATUSZ-MUZEUM
tel. 32 333-16-35

E-MAIL NAPISZ DO NAS

OBIEKTY - MOKiS


MUZEUM MIEJSKIE


HALA SPORTOWA


KORTY TENISOWE


STADION SPORTOWY