STRONA GŁÓWNA · BYLI U NAS · KONTAKT Z NAMI · ARTYKUŁY · MUZEUM · HALA SPORTOWA · KORTY TENISOWE · TEATR - "CARPE DIEM" Grudzień 19 2014 21:10:13


Ostatnie Artykuły
WYWIAD Z MICHAŁEM BA...
TURNIEJ GWIAZD
W RAMIONACH ANIOŁA
"ŻEBY ŻYĆ" - CARPE DIEM
„DAR NIEPODLEG...
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 692
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: januszk
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail i kliknij Subskrypcja/Rezygnuję.Ilość subskrypcji: 104

750 lat Pyskowic zobacz :
WYDARZENIA
SEKCJA PĘDZELEK I PIRAMIDA

W dniu 16 grudnia, już po raz dziesiąty, dzieci z sekcji plastycznej Pędzelek i Piramida, pod opieką artystyczną Ewy Hajduk, zaprosiły wszystkich na Kiermasz Świąteczny; wspaniałe kolorowe bombki, przepiękne anioły i kolorowe obrazki od najmłodszych - cieszą oko; trzeba powiedzieć, że dzieciaki mają ogromny talent, a pani instruktor Ewa w doskonały sposób dba o to, żeby ten talent się nie zmarnował; trzymamy kciuki za kolejne dziesięć lat.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

SZLACHETNA PACZKA

Dzięki wspaniałym ludziom - wolontariuszom, Pyskowice po raz pierwszy wzieły udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Jest nam niezmiernie miło, że choć w niewielkim stopniu (udostępniając pomieszczenia) mogliśmy stać się częścią tak wyjątkowej akcji. Przez te dwa dni działo się wiele... Paczki przyjeżdżały, odjeżdżały, były pakowane, przepakowywane, liczone, dodawane, przesuwane itp. W imieniu wolontariuszy dziękujemy Darczyńcom i wszystkim, którzy ofiarowali swoje wsparcie i czas dla innych.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO | ZOBACZ FILM - KLIK !

CZAS POMAGANIA

Ślicznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w pyskowickiej akcji! Dzięki, że byliście, że Wam się chciało i że przynieśliście tyle wspaniałych prezentów dla potrzebujących. Jesteście wielcy! Dzięki Wam stworzyliśmy wiele pięknych paczuszek z żywnością, chemią, artykułami papierniczymi, pościelą, ubraniami, zabawkami. Pomoc trafiła do 28 rodzin. Gratulujemy, z WAMI warto organizować takie akcje ;) Specjalne podziękowania kierujemy do piekarni Saba i pizzeri Verde.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

Ostatnia tegoroczna wystawa w galerii PODcień, którą udostępniliśmy zwiedzającym w czwartkowy wieczór, przedstawia prace grupy malarskiej "Perełka" z Uniwersytetu III Wieku w Gliwicach. Autorzy prac zainspirowani barwami zimy przedstawili ją w pięknej śnieżnej szacie, używając pełnej palety barw i różnych odcieni bieli. Na wernisażu pani prezes Uniwersytetu III Wieku w Gliwicach, Krystyna Jurczewska przedstawiła ideę aktywizacji tej grupy społecznej, a instruktor Nela Krzewniak przybliżyła działalność poszczególnych uczestników, honorując ich symbolicznym kwiatkiem. Zapraszamy do galerii PODcień na spotkanie z malowniczą zimą do końca bieżącego roku w godzinach pracy galerii.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

FESTYN ŚWIĄTECZNY ŚW. MIKOŁAJA

Drugi dzień kiermaszu świątecznego był szczególny, ponieważ do pyskowickich dzieci przyjechał Święty Mikołaj. Każde dziecko, to małe i to duże otrzymało paczkę, mogło przywitać się ze świętym i zrobić sobie zdjęcie. Dla dorosłych Mikołaj przygotował wspaniałe koncerty.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !


Pierwszy dzień kiermaszu Świętego Mikołaja już za nami. Emocji dostarczyli nam laureaci VIII Wojewódzkiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Pieśni zimowych, Kabaretowa Grupa Biesiadna i Jacek Silski. Na straganach można było kupić wiele smakołyków i ozdób świątecznych.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

11 grudnia, w czwartek o godzinie 17.00, zapraszamy na kolejną propozycję wystawienniczą galerii PODcień. Będzie to wystawa malarstwa grupy plastycznej Perełka z Uniwersytetu III Wieku w Gliwicach, której członków zainspirowały "Barwy Zimy".

ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ

Wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Pyskowicach po raz kolejny zorganizował przedświąteczny konkurs wśród dzieci z pyskowickich placówek oświatowych. Tematem konkursu było wykonanie stroików świątecznych. Zapraszamy serdecznie do galerii PODcień w Ratuszu, na wystawę stroików świątecznych, które można podziwiać od 9 grudnia do końca roku w godzinach pracy galerii, a uroczyste wręczenie nagród wszystkim uczestnikom konkursu odbędzie się 12 grudnia o godzinie 10.00 w Ratuszu.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Kiermasz świąteczny odbywający się w pierwszą niedzielę adwentu w parafii p.w. Matki Boskiej Niestającej Pomocy w Pyskowicach to już wieloletnia tradycja. Można tam znaleźć wiele świątecznych ozdób, podarunków dla najbliższych, a także smakołyków tworzonych własnoręcznie przez proboszcza. W tym roku w kiermaszu brały udział przedszkolaki, które wykonały wspaniałe kolędy, Marcin Kowarsz ze swoim recitalem, a dzieci odwiedził Święty Mikołaj.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

Strona 1 z 106 1 2 3 4 > >>


Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
SEKCJE MOKIS
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
MEDIA O NAS
PLAN PRACY 2014
BYLI U NAS
KONTAKT Z NAMI
DZISIEJSZE WYDARZENIA
ARTYKUŁY
PARTNERZY MEDIALNI
LEGENDY PYSKOWICE 07
LEGENDY PYSKOWICE 08
LEGENDY PYSKOWICE 09
LEGENDY PYSKOWICE 10
LEGENDY PYSKOWICE 11
LEGENDY PYSKOWICE 12
DYBUK 2007
DYBUK 2008
TEATR - "CARPE DIEM"
TEATR TAŃCA -"ALACARTE"
KOLONIE Z MOKiS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

KONTAKT Z MOKiS

KULTURA
tel./fax 32 233-25-34
tel./fax 32 333-03-48


E-MAIL NAPISZ DO NAS

SPORT
tel. 32 333-20-95

E-MAIL NAPISZ DO NAS

RATUSZ-MUZEUM
tel. 32 333-16-35

E-MAIL NAPISZ DO NAS

OBIEKTY - MOKiS


MUZEUM MIEJSKIE


HALA SPORTOWA


KORTY TENISOWE


STADION SPORTOWY