STRONA GŁÓWNA · BYLI U NAS · KONTAKT Z NAMI · ARTYKUŁY · MUZEUM · HALA SPORTOWA · KORTY TENISOWE · TEATR - "CARPE DIEM" Marzec 06 2015 11:58:00


Ostatnie Artykuły
WYWIAD Z MICHAŁEM BA...
TURNIEJ GWIAZD
W RAMIONACH ANIOŁA
"ŻEBY ŻYĆ" - CARPE DIEM
„DAR NIEPODLEG...
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 692
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: januszk
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail i kliknij Subskrypcja/Rezygnuję.Ilość subskrypcji: 111

750 lat Pyskowic zobacz :
WYDARZENIA


SPEKTAKL "CARPE DIEM"

Pisać 14 razy o miłości to nie łatwe zadanie. Zagrać - tak by ciągle bawić widzów i wywoływać śmiech na sali – też nie jest proste. Ale Młodzieżowy Teatr Carpe Diem już kolejny raz udowodnił, że daje radę.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

Galeria PODcień przygotowała propozycję dla wszystkich Pań przed zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Kobiet. W piątkowy wieczór spotkaliśmy się licznie w gronie sympatyków sztuki. Tym razem temat kobiety w sztuce przedstawiły same kobiety z różnych grup plastycznych naszego regionu. Wystawa emanuje pięknem i zawoalowaną erotyką. Zapraszamy do końca miesiąca do naszej galerii podziwiać i zrozumieć skomplikowaną naturę kobiety przedstawioną przez samą kobietę.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

X JUBILEUSZOWE ZAWODY MODELI HALOWYCH

W sobotę, 21 lutego, w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera odbyły się jubileuszowe X zawody modeli halowych o puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu. W zawodach wzięli udział młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy. Zawody zostały rozegrane w dwóch turach: w pierwszej rywalizowali młodzicy (wiek do lat 14), a w drugiej pozostali. Zawody były zaliczane do punktacji Pucharu Polski w klasie F 1 N 2015. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Słowa podziękowania kierujemy pod adresem Kolegium sędziowskiego i pana Tadeusza Milewskiego, sędziego głównego. Za wzorowo przygotowaną imprezę dziękujemy panu Stanisławowi Paździorkowi - instruktorowi koła modelarstwa lotniczego i kosmicznego "Gawron" działającego w MOKiS-ie.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

FERIE Z MOKiS

Ferie Zimowe już za nami. Czas powrotu do szkoły. Wspomnienia z drugiego tygodnia ferii pozostana jednak na długo.Tydzień był atrakcyjny w warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne. W czwartek wszyscy wyjechaliśmy na Plac Zabwa ALELE w Zbrosławicach. Tam dzieci mogły wyszaleć się na całego.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

BAL KARNAWAŁOWY

W minioną sobotę MOKiS zorganizował w Ciochowicach bal karnawałowy przebierańców. Jak można się było tego spodziewać i tym razem organizatorzy stanęli na wysokości zadania, sprawiając dużo radości przybyłym gościom. Różnorodność kreacji i strojów karnawałowych, a także inwencja twórcza i pomysłowość biesiadników, mogła przyprawić wielu o przysłowiowy „zawrót głowy”. Impreza sobotnia, po ubiegłorocznej zabawie dożynkowo-andrzejkowej, w czasie której podziękowaliśmy naszym rolnikom i właścicielom zaprzęgów konnych, odniosła spodziewany efekt, a pod względem organizacyjnym wypadła bardzo okazale. Tym razem przyszła kolej na wspólne biesiadowanie między innymi z amazonkami i jeźdźcami z rancz: „Leśna” z Mikulczyc, „Salopa” z Rokitnicy oraz ze stajni z Kamieńca i nad jeziorem Czechowickim. Przypomnę tylko, że zaproszona blisko trzydziestoosobowa grupa gości była wielką atrakcją ubiegłorocznego korowodu dożynkowego w Pyskowicach.

Na zakończenie pragnę serdeczne podziękować za pomoc w zorganizowaniu balu panu Markowi i Kasi Ochockim, wolontariuszom i sponsorom oraz za gościnność panu Morawcowi – gospodarzowi obiektu.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

Bal karnawałowy dla dzieci z rodzicami

Stowarzyszenie Ludzie Miasta i Klub MAMczas po raz trzeci zaprosili dzieci i odważnych rodziców na bal karnawałowy. Atrakcji na balu nie brakowało, chętnych do wspólnej zabawy także. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. - KLIKNIJ I ZOBACZ FOTO !

NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

W piątkowy wieczór udostępniliśmy zwiedzającym wystawę Juliusza Kasprzaka i jego córek Karoliny, Mai i Martyny. Wystawa jest przeglądem ich zróżnicowanej twórczości. Juliusz przedstawił rzeźby i obrazy olejne, Karolina grafiki i obrazy o tematyce skandynawskiej , Maja obrazy baśniowe również akrylem na płótnie, a najmłodsza Martynka pokazała pięknie wystudiowane portrety w ołówku.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

BABSKI COMBER

Stowarzyszenie Ludzie Miasta razem z Klubem MAMczas już po raz trzeci zorganizowało w Pyskowicach Babski Comber, jak widac po zdjęciach zainteresowanie Pań do wspólnej zabawy jest ogromne ;) a pomysłowość na stroje wzbudza wielki podziw. Dziękujemy Dyrekcji MOKiS, właścicielom Pizzerii VERDE, Gospody 6, Zakładu Fryzjerskiego Pawła Garczarka i VIOLET Studio i wszystkim pomocnikom ponieważ to dzięki nim możemy organizowac takie eventy.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

Strona 1 z 109 1 2 3 4 > >>


Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
SEKCJE MOKIS
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
MEDIA O NAS
PLAN PRACY 2015
BYLI U NAS
KONTAKT Z NAMI
DZISIEJSZE WYDARZENIA
ARTYKUŁY
PARTNERZY MEDIALNI
LEGENDY PYSKOWICE 07
LEGENDY PYSKOWICE 08
LEGENDY PYSKOWICE 09
LEGENDY PYSKOWICE 10
LEGENDY PYSKOWICE 11
LEGENDY PYSKOWICE 12
DYBUK 2007
DYBUK 2008
TEATR - "CARPE DIEM"
TEATR TAŃCA -"ALACARTE"
KOLONIE Z MOKiS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

KONTAKT Z MOKiS

KULTURA
tel./fax 32 233-25-34
tel./fax 32 333-03-48


E-MAIL NAPISZ DO NAS

SPORT
tel. 32 333-20-95

E-MAIL NAPISZ DO NAS

RATUSZ-MUZEUM
tel. 32 333-16-35

E-MAIL NAPISZ DO NAS

OBIEKTY - MOKiS


MUZEUM MIEJSKIE


HALA SPORTOWA


KORTY TENISOWE


STADION SPORTOWY