STRONA GŁÓWNA · BYLI U NAS · KONTAKT Z NAMI · ARTYKUŁY · MUZEUM · HALA SPORTOWA · KORTY TENISOWE · TEATR - "CARPE DIEM" Marzec 29 2015 11:21:00


Ostatnie Artykuły
WYWIAD Z MICHAŁEM BA...
TURNIEJ GWIAZD
W RAMIONACH ANIOŁA
"ŻEBY ŻYĆ" - CARPE DIEM
„DAR NIEPODLEG...
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 692
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: januszk
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail i kliknij Subskrypcja/Rezygnuję.Ilość subskrypcji: 111

750 lat Pyskowic zobacz :
WYDARZENIA


PISANKI

Stowarzyszenie Ludzie Miasta zorganizowało warsztaty artystyczne dla dorosłych. Panie trochę w siebie wątpiły, ale czyż te pisklaki i zając nie są piękne?? Powstało całkiem liczne stadko ;) To jakie i kiedy następne warsztaty??

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE

W dniu 19 marca 2015r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu zostały zorganizowane spektakle profilaktyczne dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Pyskowic. Zapraszamy na fotorelację.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w obszarze działalności galerii PODcień propaguje prócz malarstwa, rzeźby, fotografii i rękodzieła artystycznego, również szeroko pojętą kulturę turystyczną. W ramach spotkań z małym klubem Globtrotera w galerii PODcień,18 marca udostępniliśmy zwiedzającym kolejną propozycję wystawiennicza. Tym razem zabraliśmy gości w wirtualną podróż do Hiszpani, Szwajcarii, Francji i Portugalii na fotografiach Janiny Koniecznej z Tarnowskich Gór.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA W MUZEUM

W piątek 13 marca o godzinie 17.00 udostępniliśmy uroczyście nowa wystawę historyczną. Obecna wystawa, której autorem jest Władysław Macowicz przypomina 70-tą rocznicę włączenia Śląska w tym Pyskowic w granice Rzeczpospolitej Polskiej. O tym ważnym dla Polaków wydarzeniu zadecydowała "wielka trójka" na konferencji w Poczdamie trwającej od 17lipca do 8 sierpnia w 1945 roku po kapitulacji Niemiec. Stało się już tradycją, że nasi lokalni pasjonaci histrorii znacząco wzbogacają przedstawiane tematy . Tym razem też tak było i Roland Skubała zapoznał gości z historia tego okresu na podstawie opowieści przekazywanych z pokolenia na pokolenie.Te i inne ważne informacje oraz dokumenty można zobaczyć na wystawie do końca kwietnia br.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

SPEKTAKL "CARPE DIEM"

Pisać 14 razy o miłości to nie łatwe zadanie. Zagrać - tak by ciągle bawić widzów i wywoływać śmiech na sali – też nie jest proste. Ale Młodzieżowy Teatr Carpe Diem już kolejny raz udowodnił, że daje radę.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

Galeria PODcień przygotowała propozycję dla wszystkich Pań przed zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Kobiet. W piątkowy wieczór spotkaliśmy się licznie w gronie sympatyków sztuki. Tym razem temat kobiety w sztuce przedstawiły same kobiety z różnych grup plastycznych naszego regionu. Wystawa emanuje pięknem i zawoalowaną erotyką. Zapraszamy do końca miesiąca do naszej galerii podziwiać i zrozumieć skomplikowaną naturę kobiety przedstawioną przez samą kobietę.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

X JUBILEUSZOWE ZAWODY MODELI HALOWYCH

W sobotę, 21 lutego, w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera odbyły się jubileuszowe X zawody modeli halowych o puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu. W zawodach wzięli udział młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy. Zawody zostały rozegrane w dwóch turach: w pierwszej rywalizowali młodzicy (wiek do lat 14), a w drugiej pozostali. Zawody były zaliczane do punktacji Pucharu Polski w klasie F 1 N 2015. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Słowa podziękowania kierujemy pod adresem Kolegium sędziowskiego i pana Tadeusza Milewskiego, sędziego głównego. Za wzorowo przygotowaną imprezę dziękujemy panu Stanisławowi Paździorkowi - instruktorowi koła modelarstwa lotniczego i kosmicznego "Gawron" działającego w MOKiS-ie.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

FERIE Z MOKiS

Ferie Zimowe już za nami. Czas powrotu do szkoły. Wspomnienia z drugiego tygodnia ferii pozostana jednak na długo.Tydzień był atrakcyjny w warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne. W czwartek wszyscy wyjechaliśmy na Plac Zabwa ALELE w Zbrosławicach. Tam dzieci mogły wyszaleć się na całego.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

Strona 1 z 109 1 2 3 4 > >>


Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
SEKCJE MOKIS
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
MEDIA O NAS
PLAN PRACY 2015
BYLI U NAS
KONTAKT Z NAMI
DZISIEJSZE WYDARZENIA
ARTYKUŁY
PARTNERZY MEDIALNI
LEGENDY PYSKOWICE 07
LEGENDY PYSKOWICE 08
LEGENDY PYSKOWICE 09
LEGENDY PYSKOWICE 10
LEGENDY PYSKOWICE 11
LEGENDY PYSKOWICE 12
DYBUK 2007
DYBUK 2008
TEATR - "CARPE DIEM"
TEATR TAŃCA -"ALACARTE"
KOLONIE Z MOKiS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

KONTAKT Z MOKiS

KULTURA
tel./fax 32 233-25-34
tel./fax 32 333-03-48


E-MAIL NAPISZ DO NAS

SPORT
tel. 32 333-20-95

E-MAIL NAPISZ DO NAS

RATUSZ-MUZEUM
tel. 32 333-16-35

E-MAIL NAPISZ DO NAS

OBIEKTY - MOKiS


MUZEUM MIEJSKIE


HALA SPORTOWA


KORTY TENISOWE


STADION SPORTOWY