STRONA GŁÓWNA · BYLI U NAS · KONTAKT Z NAMI · ARTYKUŁY · MUZEUM · HALA SPORTOWA · KORTY TENISOWE · TEATR - "CARPE DIEM" Kwiecień 24 2014 22:07:26
Ostatnie Artykuły
WYWIAD Z MICHAŁEM BA...
TURNIEJ GWIAZD
W RAMIONACH ANIOŁA
"ŻEBY ŻYĆ" - CARPE DIEM
„DAR NIEPODLEG...
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 692
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: januszk
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail i kliknij Subskrypcja/Rezygnuję.Ilość subskrypcji: 99

750 lat Pyskowic zobacz :
WYDARZENIA


ALACARTE i PLUM

Miniony tydzień był bardzo pracowity i owocny dla zespołów Alacarte i Plum; w dniu 08.04. MTT Alacarte wyjechał na XI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne "Spontan" w Warszawie, gdzie wywalczył aż cztery nagrody; jury młodzieżowe festiwalu przyznało dziewczynom II miejsce w kat. inne propozycje i I miejsce w kat. etiuda taneczna, natomiast jury profesjonalne, w którym zasiadali: Ania "Juja" Jujka, Anna Głogowska i Bartek Figurski zdecydowali przyznać zespołowi w obu kategoriach I miejsca; szczęście ogromne :) a w sobotę 12.04. starsze i młodsze zmagały się w Konstantynowie Łódzkim; i tam również dopisało nam szczęście :) w kat. solo hip hop startowały dwie dziewczyny z Alacarte Kinga i Sandra i obie zdobyły wysokie lokaty: Kinga III miejsce a Sandra I miejsce; w kat. inne formy taneczne formacja 12-15 lat Plumki wytańczyły III miejsce a Alacarte w kat. inne formy miniformacje I miejsce :) teraz trochę odpoczynku przez święta a po dalszy ciąg zmagań festiwalowych; trzymajcie kciuki :)- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ PRZEDSZKOLI

XV Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkoli zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i Sportu zakończyło w dniu dzisiejszym Przedszkole nr 2.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ PRZEDSZKOLI

Kolejnym przedszkolem, które zaprezentowało się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w dniu 9.04.2014 r. w ramach XV Przeglądu Twórczości Artystycznej Przedszkoli było Przedszkole nr 4; zapraszamy na fotorelację.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA w "PODcień"

Jan Paweł II, który każdym dniem swojego życia, dawał dowody swojej świętości, jest przykładem dla nas, jak podejmować właściwe decyzje, by dążyć do doskonałości i stawać się podobnym do Niego. Środowiska religijne na całym świecie w różny sposób wypowiadają się na temat Jana Pawła II. Oczywiście i nasze lokalne środowisko ludzi wiary postanowiło przyłączyć się do uświetnienia procesu kanonizacji i czasu oczekiwania na dzień 27 kwietnia. Kanonizacja Jana Pawła II stała się inspiracją dla artystów z regionu śląskiego. Obecna wystawa, którą prezentujemy jest właśnie tego przykładem. Na wernisażu było bardzo wzniośle i uroczyście jedna z autorek poezji przedstawiła nam część swojej twórczości, a przedstawiciele grupy plastycznej z Katowic zaprezentowali piękny Hymn skomponowany specjalnie na cześć Papieża. Ogólnie wytworzona atmosfera pozwalała poczuć bliskość Jana Pawła II, który otoczył wszystkie nasze zmysły. Zapraszamy do zwiedzania wystawy do 27 kwietnia br.w godzinach pracy Galerii.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ PRZEDSZKOLI

Kolejnym przedszkolem, które zaprezentowało się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w dniu 8.04.2014 r. w ramach XV Przeglądu Twórczości Artystycznej Przedszkoli było Przedszkole nr 1; zapraszamy na fotorelację.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

WARSZTATY

5 kwietnia w sobotnie popołudnie w MOKiSie, razem ze Stowarzyszeniem Ludzie Miasta, szkoliła się grupa przyszłych animatorów czasu wolnego. Kto powiedział, że nauka ma być nudna i męcząca? Patrząc na zdjęcie widzimy, że może być dobrą zabawą. Mamy nadzieję, że wkrótce wyjdziemy w Pyskowice i będziemy się bawić z Waszymi dziećmi. Sezon festynów i pikników wkrótce się rozpoczyna, także do zobaczenia.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

"XV Przeglądu Twórczości Artystycznej Przedszkoli"

W dniu 04.04.2014 r. w ramach "XV Przeglądu Twórczości Artystycznej Przedszkoli" jako pierwsze zaprezentowało się Przedszkole nr 3 z Pyskowic. Hasłem przewodnim prezentacji była „Poezja dziecięca w wierszu i piosence”. Zapraszamy na fotorelację.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

TARGI EDUKACYJNE

To już po raz 10 odbyły się w Pyskowicach Targi Edukacyjne. Gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertą 22 szkół z Powiatu Gliwickiego. Jak co roku jury oceniło najlepszą prezentację szkoły. W tym roku Puchar trafił do Zespołu Szkół Samochodowych z Gliwic.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

Strona 1 z 100 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
SEKCJE MOKIS
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
MEDIA O NAS
PLAN PRACY 2014
BYLI U NAS
KONTAKT Z NAMI
DZISIEJSZE WYDARZENIA
ARTYKUŁY
PARTNERZY MEDIALNI
LEGENDY PYSKOWICE 07
LEGENDY PYSKOWICE 08
LEGENDY PYSKOWICE 09
LEGENDY PYSKOWICE 10
LEGENDY PYSKOWICE 11
LEGENDY PYSKOWICE 12
DYBUK 2007
DYBUK 2008
TEATR - "CARPE DIEM"
TEATR TAŃCA -"ALACARTE"
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

KONTAKT Z MOKiS

KULTURA
tel./fax 32 233-25-34
tel./fax 32 333-03-48


E-MAIL NAPISZ DO NAS

SPORT
tel. 32 333-20-95

E-MAIL NAPISZ DO NAS

RATUSZ-MUZEUM
tel. 32 333-16-35

E-MAIL NAPISZ DO NAS

OBIEKTY - MOKiS


MUZEUM MIEJSKIE


HALA SPORTOWA


KORTY TENISOWE


STADION SPORTOWY