STRONA GŁÓWNA · BYLI U NAS · KONTAKT Z NAMI · ARTYKUŁY · MUZEUM · HALA SPORTOWA · KORTY TENISOWE · TEATR - "CARPE DIEM" Kwiecień 27 2015 12:29:32


Ostatnie Artykuły
WYWIAD Z MICHAŁEM BA...
TURNIEJ GWIAZD
W RAMIONACH ANIOŁA
"ŻEBY ŻYĆ" - CARPE DIEM
„DAR NIEPODLEG...
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 692
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: januszk
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail i kliknij Subskrypcja/Rezygnuję.Ilość subskrypcji: 113

750 lat Pyskowic zobacz :
WYDARZENIA
NOWAKI

W sobotnie popołudnie gościliśmy na naszej scenie Kabaret NOWAKI :)- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI

Dnia 18 kwietnia (sobota)w Hali Widowiskowo-Sportowej im. H. Wagnera odbył się Pierwszy Pyskowicki Turniej w wyciskaniu sztangi leżąc. Rozegrana została konkurencja siłowa polegająca na wyciskaniu sztangi o ciężarze równym połowie masy ciała zawodnika. W zawodach udział wzięło 11 zawodników. Pierwsze miejsce wywalczył Dominik Foltyn wyciskając ciężar 42,5kg 115 razy. Drugie miejsce otrzymał Rafał Wit który wycisnął ciężar 35kg 100 razy. Trzeci na stopniu podium uplasował się Rafał Szymański z wynikiem 40 kg x 94 powtórzeń. Wszystkim zawodnikom gratulujemy woli walki i zaangażowania i mamy nadzieję, że za rok wystartują jeszcze z większą formą sportową. Pragniemy podziękować również naszym sponsorom: Panu Markowi Panek-usługi budowlane , Panu Mariuszowi Ociepka - Body fit Center oraz Funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Pyskowicach za czynny udział.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

Ogłoszenie Konkursu na nowe Logo MOKiS Pyskowice

Miło nam poinformować, że zwycięzcą w konkursie na opracowanie nowego logo Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach został pan Wojciech Kretek. Gratulujemy.

XVI Prezentacje Artystyczne Przedszkoli

W minionym tygodniu na naszej scenie trwał swego rodzaju Festiwal najmniejszych artystów. Odbyły się bowiem XVI Prezentacje Artystyczne Przedszkoli. Wspaniałe dzieciaki i nauczyciele, którzy – jak co roku stanęli na wysokości zadania. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

TARGI EDUKACYJNE

W dniu 8 kwietnia 2015 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach odbyły się 11 Targi Edukacyjne. Gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertą 24 szkół. Jak co roku jury oceniło najlepszą prezentację szkoły. W tym roku Puchar trafił do Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

LEKCJA POKAZOWA

23 marca na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyła się lekcja pokazowa najmłodszych naszych pociech z zespołu tanecznego MINIATURKI. Na zajęcia zostali zaproszeni rodzice, dziadkowie i przyjaciele, którzy podczas godzinnej lekcji mogli zobaczyć jak ćwicza i bawią się ich dzieci. Lekcję poprowadziła pani instruktor Agata Szczepaniak.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

NOWA WYSTAWA W GALERII "PODcień"

W środowy wieczór galeria PODcień uroczyście udostępniła zwiedzającym zbiorową wystawę rękodzieła artystycznego, na której ozdoby świąteczne prezentowało 12 wykonawczyń. Każda z uczestniczek zaprezentowała różnorodne, ręcznie wykonane Wielkanocne ozdoby świąteczne. Wszystkie piękne i stosownie do okazji wprowadzają świąteczny klimat. Każdy kto odwiedzi naszą wystawę do 26 kwietnia w godzinach pracy galerii, znajdzie inspirację dla siebie. Życzymy wszystkim miłych doznań i Wesołych Świąt.- ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE : - KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ FOTO - KLIK !

PISANKI

Stowarzyszenie Ludzie Miasta zorganizowało warsztaty artystyczne dla dorosłych. Panie trochę w siebie wątpiły, ale czyż te pisklaki i zając nie są piękne?? Powstało całkiem liczne stadko ;) To jakie i kiedy następne warsztaty??

Strona 1 z 110 1 2 3 4 > >>


Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
SEKCJE MOKIS
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
MEDIA O NAS
PLAN PRACY 2015
BYLI U NAS
KONTAKT Z NAMI
DZISIEJSZE WYDARZENIA
ARTYKUŁY
PARTNERZY MEDIALNI
LEGENDY PYSKOWICE 07
LEGENDY PYSKOWICE 08
LEGENDY PYSKOWICE 09
LEGENDY PYSKOWICE 10
LEGENDY PYSKOWICE 11
LEGENDY PYSKOWICE 12
DYBUK 2007
DYBUK 2008
TEATR - "CARPE DIEM"
TEATR TAŃCA -"ALACARTE"
KOLONIE Z MOKiS
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

KONTAKT Z MOKiS

KULTURA
tel./fax 32 233-25-34
tel./fax 32 333-03-48


E-MAIL NAPISZ DO NAS

SPORT
tel. 32 333-20-95

E-MAIL NAPISZ DO NAS

RATUSZ-MUZEUM
tel. 32 333-16-35

E-MAIL NAPISZ DO NAS

OBIEKTY - MOKiS


MUZEUM MIEJSKIE


HALA SPORTOWA


KORTY TENISOWE


STADION SPORTOWY